fbpx

4. PADOMS: “SPĒKA” VINGROJUMI

1. Spēka vingrojums:
Nogulties uz muguras un ceļgalus saliecam 90 grādu leņķī, novietojiet rokas uz vēdera zem nabas un mēģiniet paklepot. Sasprindzinājumu, kuru Jūs jūtiet, rada vēdera šķērsmuskuļi, kuri ir mugurkaula stabilizatori. Tagad mēģiniet radīt tādu pašu sasprindzinājumu, ievelkot nabu uz iekšu un paceliet iegurni uz augšu. Noturieties šajā pozīcijā 5 sekundes un lēnām atgriezieties sākuma pozīcijā. Atkārtojiet šo vingrojumu 8 reizes. Veiciet vēl divus atkārtojumus pa 8 reizēm.

 

Print

 

2. Spēka vingrojums:
Nogulieties uz muguras ar salietiem ceļiem un rokām novietotām uz grīdas. Pēc tam sasprindziniet vēdera muskuļus un paceliet gurnus uz augšu, lai ķermenis, gurni un augšstilbi būtu uz vienas līnijas, kā parādīts attēlā. Noturieties šajā pozīcijā 5 sekundes un lēnām atgriezieties sākuma pozīcijā. Atkārtojiet šo vingrojumu 8 reizes. Veiciet vēl divus atkārtojumus pa 8 reizēm.

Print

 

 

 

 

3. Spēka vingrojums:
Stāviet uz ceļiem, atspiežoties ar rokām pret grīdu. Sasprindziniet vēdera muskuļus un paceliet labo roku un kreiso kāju.
Rokai, ķermenim un kājai vajadzētu novietoties uz vienas līnijas, kā ir parādīts attēlā. Noturieties šajā pozīcijā 3 sekundes, un pēc tam veiciet vingrojumu (kreisā roka un labā kāja). Atkārtojiet uzdevumu 8 reizes un veiciet divus atkārtojumus.

Print

 

 

 

 

 

4. Spēka vingrojums:
Tas ir izometrisks vai statisks vingrojums muskuļiem, kuri ir mugurkaula kakla daļā. Novietojiet vienu roku uz galvas, kā parādīts attēlā, un viegli uzspiediet ar galvu uz rokas no vienas puses, tādējādi sasprindzinot muskuļus. Pēc tam veiciet to pašu uzdevumu no otras puses. Visbeidzot, novietojiet abas rokas galvas augšā un viegli uzspiediet uz leju.
Galva nedrīkst kustēties, tikai muskuļi ir pakļauti spriedzei katrā pozīcijā. Spiediet 5 sekundes un lēnām atgriezieties sākuma pozīcijā. Atkārtojiet katru vingrojumu 8 reizes.

 

Print

 

 

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM