fbpx

Par Litozin

KAS IR LITOZIN®?

LITOZIN® produkti, kuru galvenā sastāvdaļa ir savvaļas mežrozīšu pulveris, plaši iesaka veselības aprūpes speciālisti visā pasaulē, lai uzturētu veselas locītavas. Pateicoties zinātniskiem pētījumiem, zinātnieki izveidojuši aktīvo vielu kompleksu Rosenoids. LITOZIN® ir vienīgais produkts, kas satur šādu kompleksu un tas nosaka produktu unikālo efektivitāti un kvalitāti. LITOZIN® produktu iedarbība ir apstiprināta pētījumos, kas veikti Dānijas, Šveices un Čehijas klīnikās un laboratorijās.

LITOZIN® SASTĀVĀ:

  • Savvaļas mežrozīšu pulveris- palīdz uzturēt veselas un elastīgas locītavas, saglabāt locītavu kustīgumu.
  • C vitamīns- veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams kaulu un skrimšļu darbībai.

KAS IR ROSENOIDS?

Rosenoids ir aktīvo vielu – karotīnu, flavonoīdu, triterpēnskābes, galaktolipīdu un C vitamīna kombinācija. Šīm vielām tikai visām kopā ir maksimāli labvēlīga ietekme uz locītavu elementiem. Šāds Rosenoids komplekss ir tikai LITOZIN® produktos.

Rosenoids:

  • pretiekaisuma darbība,
  • antioksidatīva darbība,
  • uzlabo locītavu funkcijas raksturojošos rādītājus.

KĀ IEGŪST LITOZIN® ?
LITOZIN® sastāvā ir savvaļas mežrozīšu augļu pulveris. Augļi ir rūpīgi atlasīti un tikai augstākās kvalitātes. Visi ražošanas procesi, tostarp ogu žāvēšana un smalcināšana tiek veikti ar unikālu patentētu ražošanas metodi. Jaunākās zināšanas, pieredze un augstā kvalitāte nodrošina LITOZIN® maksimāli labvēlīgo ietekmi uz locītavu elementiem.

Labākais no dabas tavām locītavām!

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM