fbpx

Par Litozin

LITOZIN®

Galvenā sastāvdaļa ir mežrozīšu augļu pulveris, kas palīdz uzturēt veselas un elastīgas locītavas, saglabāt locītavu kustīgumu un sekmē ilgstošu locītavu izturību.

Mežrozīšu augļu pulveris ar aktīvo vielu Rosenoids® kompleksu satur tikai sastāvdaļas ar augstāko aktīvā kompleksa koncentrāciju. Šis komplekss satur aktīvās sastāvdaļas – karotīnus, flavonoīdus, triterpēnskābi un galaktolipīdus. Mežrozīšu augļu pulveris ar aktīvo kompleksu tiek ražots, izmantojot patentam pieteiktu ražošanas procesu, kura laikā mežrozīšu augļu miziņas tiek atdalītas no sēklām un izolētas. Lai mežrozīšu augļu pulveri varētu kombinēt ar citām aktīvām sastāvdaļām (kolagēna hidrolizāts, varš, magnijs, C vitamīns) vienā tabletē, ir izstrādāts arī inovatīvs mežrozīšu augļu pulvera ekstrakts.

LITOZIN® efekts pierādīts klīniskos pētījumos

Atkārtotu klīnisko pētījumu pozitīvi rezultāti un labvēlīgs drošības profils liecina, ka mežrozīšu augļi varētu tikt iekļauti mūsdienīgas terapijas koncepcijā locītavu bojājuma mazināšanai. Preklīniskie un klīniskie pētījumi par mežrozīšu augļu pulveri ir pierādījuši spēcīgu pretiekaisuma un antioksidatīvo efektu.

Mežrozīšu augļu pulveris ir klīniski pētīts vairākos starptautiskos zinātniskajos un klīniskajos pētījumos Dānijā, Šveicē, Čehijā, kuros tas uzrādīja neapšaubāmu pozitīvu efektu pacientiem ar iekaisīgām locītavu problēmām.

Patērētājiem draudzīgs produkts

Būtiska pozitīva ietekme ir pierādīta pēc trīs nedēļu ilgas mežrozīšu augļu pulvera lietošanas2, un tā tika novērota vairāk nekā 80% pētījuma dalībnieku1,2. Turklāt 40–50% šo pētījumu dalībnieku norādīja, ka, papildinot uzturu ar mežrozīšu augļu pulveri, varēja samazināt pretsāpju un pretiekaisuma līdzekļu lietošanu.

LITOZIN® satur aktīvo vielu kompleksu Rosenoids®

Rosenoids® ir vērtīgu vielu – flavonoīdu, karotinoīdu, galaktolipīdu, triterpenoīdu, C vitamīna optimāla kombinācija. Mežrozītes pats par sevi ir dabisks C vitamīna avots, bet tā daudzums ir atkarīgs no sezonas, tāpēc tas tiek pievienots papildus, lai nodrošinātu nepieciešamo C vitamīna līmeni.

Labākais no dabas

LITOZIN® satur savvaļas mežrozīšu augļu pulveri. Mežrozīšu augļi, kurus izmanto mežrozīšu augļu pulvera izstrādē, aug neskartās Čīles teritorijās 200 līdz 700 metrus virs jūras līmeņa. Augot lielā augstumā, skarbos klimata apstākļos un bez mēslojuma lietošanas, augļi nogatavojas daudz lēnāk, un tie ir mazāki, bet izturīgāki un spēcīgāki, kā arī satur lielāku aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju. Uzmanīga augļu novākšana ar rokām garantē, ka tiek izmantoti tikai nogatavojušies un veseli augļi, kas nodrošina mežrozīšu augļu pulvera kvalitāti.

 

1. Rein, E., Kharazmi, A. & Winther, K. A herbal remedy, Hyben Vital (stand. powder of a sub- species of Rosa canina fruits), reduces pain and improves general wellbeing in patients with osteoarthritis: a double-blind, placebo-controlled, randomised trial. Phytomedicine 11, 383-91 (2004).

2. Winther, K., Apel, K. & Thamsborg, G. A powder made from seeds and shells of a rose-hip subspecies (Rosa canina) reduces symptoms of knee and hip osteoarthritis: a randomized, double-blind, placebo-controlled clinical trial. Scand J Rheumatol 34, 302-308 (2005).

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM