fbpx

Litozin Kolagēns

Litozin Kolagēns

KAS IR LITOZIN + KOLAGĒNS II SASTĀVĀ? atbilde
Litozin + Kolagēns II satur kolagēna hidrolizātu, kas satur II tipa kolagēnu, hondroitīna sulfātu un hialuronskābi, kā arī C vitamīnu un varu.
Ieteicamā dienas deva - 1 tablete ēšanas laikā pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma, uzdzerot ūdeni. Tabletes ieteicams lietot kopā ar ēdienu.
VAI IESPĒJAMS SASNIEGT LABĀKU EFEKTU, JA LIETOŠU LIELĀKU LITOZIN + KOLAGĒNS II DEVU? atbilde
Nē, ieteicamā deva ir optimizēta, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Mēs neiesakām mainīt ieteicamo dienas devu.
KAD SAJUTĪŠU EFEKTU? atbilde
Ja katru dienu lietojāt ieteicamo devu (1 tableti), tad efektu varēsiet sajust jau pēc trīs lietošanas nedēļām.
CIK ILGI JĀLIETO LITOZIN® + KOLAGĒNS II? atbilde
Iesakam Litozin + Kolagēns II lietot cik ilgi vien iespējams.
KAD VAJADZĒTU LIETOT LITOZIN® + KOLAGĒNS II? atbilde
To ieteicams lietot ēšanas laikā.
KĀPĒC LITOZIN + KOLAGĒNS II PIEEJAMS TABLETES, NEVIS KAPSULAS FORMĀ KĀ ORIĢINĀLAIS LITOZIN STRONG? atbilde
Kapsulas forma ir optimāls risinājums mežrozīšu pulverim, bet tabletes forma ir labākais risinājums mežrozīšu ekstrakta un pārējo sastāvdaļu kombinācijai.
KAS IR KOLAGĒNS? atbilde
Kolagēns ir galvenais strukturālais proteīns daudzu dzīvnieku saistaudu ārpusšūnu telpā. Kā saistaudu galvenā sastāvdaļa tas ir visizplatītākais proteīns zīdītājiem, kurš sastāda 25% līdz 35% no visa ķermeņa proteīna satura.
Zināmi vismaz 16 dažādi kolagēna veidi, bet kaulos, skrimšļos un saistaudos sastopams galvenokārt II tipa kolagēns. Litozin+ Kolagēns II sastāvā ir tieši šis II tipa kolagēns.
KĀPĒC LITOZIN + KOLAGĒNS II SASTĀVĀ IR VARŠ? atbilde
Varš veicina normālu saistaudu veidošanos. Pierādīts, ka vara papildus uzņemšana ar uzturu, veicina normālu saistaudu darbību.
KĀPĒC LITOZIN + KOLAGĒNS II SASTĀVĀ IR C VITAMĪNS? atbilde
C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams kaulu un skrimšļu darbībai. Tas arī veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
NO KĀ IEGŪST KOLAGĒNA HIDROLIZĀTU? atbilde
Patentēts kolagēna hidrolizāts tiek iegūts Francijā, no vistu skrimšļiem.
VAI PASTĀV KĀDAS KONTRINDIKĀCIJAS LITOZIN + KOLAGĒNS II LIETOŠANAI? atbilde
Nav zināmu kontrindikāciju Litozin + Kolagēns II lietošanai, tādēļ, lietojot preparātu ieteicamās devās, nav nepieciešams ievērot īpašus piesardzības pasākumus. Tomēr, ja rodas kāda blakusparādība, pārtrauciet zāļu lietošanu un konsultējieties ar savu ārstu. Konsultējieties ar savu ārstu pirms sākat lietot Litozin+ Kolagēns II arī gadījumos, ja lietojat citas zāles.
VAI LITOZIN® +KOLAGĒNS II IR PIEVIENOTAS KRĀSVIELAS? atbilde
Nē, krāsvielas netiek izmantotas Litozin + Kolagēns II ražošanā.
KĀDS IR LITOZIN + KOLAGĒNS II DERĪGUMA TERMIŅŠ? atbilde
Derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma. Litozin + Kolagēns II derīguma termiņš ir 24 mēneši.
JAU LIETOJU CITUS UZTURA BAGĀTINĀTĀJUS, KURI SATUR LĪDZĪGAS SASTĀVDAĻAS KĀ LITOZIN + KOLAGĒNS II. VAI VARU TOS VISUS LIETOT KOPĀ? atbilde
Tas ir atkarīgs no Jūsu uztura bagātinātājiem un devām. Pirms Litozin + Kolagēns II lietošanas konsultējieties ar ārstu, ja lietojat citus uztura bagātinātājus vai recepšu medikamentus.
ES PAŠLAIK LIETOJU LITOZIN STRONG, VAI ES VARU TO VIENKĀRŠI AIZSTĀT AR LITOZIN + KOLAGĒNS II VAI ARĪ VAR LIETOT ABUS VIENLAICĪGI? atbilde
Jā, kad esat izlietojis/-usi savu Litozin Strong, Jūs varat sākt lietot Litozin + Kolagēns II. Neiesakām lietot abus vienlaikus, jo nav pierādījumu, ka tas uzlabotu produktu iedarbību.
VAI VAR LIETOT LITOZIN + KOLAGĒNS II KOPĀ AR MEDIKAMENTIEM? atbilde
Litozin + Kolagēns II nav novērotas mijiedarbības ar medikamentiem. Ja nepieciešams, to var lietot kopā ar pretiekaisuma līdzekļiem. Nav novērotas blakusparādības. Tas ir drošs līdzeklis ilgstošai lietošanai.
ESMU GRŪTNIECE/ BAROJU BĒRNU AR KRŪTI - VAI VARU LIETOT LITOZIN + KOLAGĒNS II? atbilde
Nav datu par produkta lietošanu grūtniecības un krūts barošanas laikā. Tāpēc iesakām grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, vienmēr konsultēties ar ārstu pirms jebkuru uztura bagātinātāju lietošanas, un lietot tos piesardzīgi.
VAI VAR NOVĒROT ALERĢISKAS REAKCIJAS, LIETOJOT LITOZIN + KOLAGĒNS II? atbilde
Produkta sastāvā nav zināmu alergēnu. Tomēr daži cilvēki var būt jutīgi vai alerģiski pret atsevišķām produkta sastāvdaļām. Ja Jums rodas kāda veida alerģiska reakcija, pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar savu ārstu.
VAI LITOZIN + KOLAGĒNS II SASTĀVĀ IR DĀNIJĀ AUGOŠĀS MEŽROZĪTES? atbilde
LITOZIN produktu ražošanai mežrozītes tiek novāktas tikai no īpaši izvēlētiem reģioniem Čīlē, kur savvaļas augļi nobriest dabiski un lēnām, bez mēslojuma un ķīmiskas apsmidzināšanas.
Mākslīgi Eiropā audzēto mežrozīšu augļiem nav tāda efekta, kā Čīles savvaļā augušiem mežrozīšu augļiem. Produktā izmantotais mežrozīšu pulvera ekstrakts ir unikāls un to izgatavo ar īpašu un patentētu ražošanas metodi.
Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM