fbpx

ZINĀTNISKIE PIERĀDĪJUMI

nyponbuske

Atkārtotu klīnisko pētījumu pozitīvi rezultāti un labvēlīgs drošības profils liecina, ka mežrozīšu augļi varētu tikt iekļauti mūsdienīgas terapijas koncepcijā locītavu bojājuma mazināšanai. Preklīniskie un klīniskie pētījumi par mežrozīšu augļu pulveri ir pierādījuši spēcīgu pretiekaisuma un antioksidatīvo efektu.

  • LITOZIN ir uztura bagātinātājs, kura iedarbību apstiprina zinātniskie pētījumi.
  • LITOZIN ir vienīgais produkts locītavām, kas satur aktīvo vielu Rosenoids kompleksu.

Visas mežrozīšu augļu pulvera aktīvo vielu kompleksa Rosenoids sastāvdaļas (fitoķīmiskas vielas, antioksidanti, pretiekaisuma aģenti, piemēram, C vitamīns, karotīni, flavonoīdi, triterpēnskābes un galaktolipīdi) darbojas kopā. Neviena atsevišķa sastāvdaļa nesniegs tādu pašu optimālo efektu locītavu elementiem.

  • LITOZIN produkti tiek ražoti izmantojot patentētu ražošanas procesu, kura laikā mežrozīšu augļu miziņas tiek atdalītas no sēklām un izolētas, lai iegūtu pulveri ar augstāku aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju. Lielākā daļa mežrozīšu augļu pulverī esošo sastāvdaļu ir karstuma neizturīgas, tādēļ audzēšanas, žāvēšanas un ražošanas procesam ir būtiska ietekme uz attiecīgo aktīvo sastāvdaļu līmeni pulverī. Uzmanīga sasmalcināšana konstantas temperatūras apstākļos ir īpaši svarīga, lai saglabātu aktīvās sastāvdaļas, kas nodrošina jaunā uzlabotā mežrozīšu augļu pulvera aktīvā kompleksa labvēlīgo ietekmi uz locītavu elementiem.

Mežrozīšu augļu pulveris ir klīniski pētīts vairākos starptautiskos zinātniskajos un klīniskajos pētījumos, kuros tas uzrādīja neapšaubāmu pozitīvu efektu pacientiem ar iekaisīga rakstura locītavu problēmām. Kopumā ir pierādīts, ka mežrozīšu augļu pulveris spēj mazināt locītavu sāpes un uzlabot to lokanību, kā arī kustības locītavās pacientiem, kuri slimo ar osteoartrītu.

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM