fbpx

SĀKUMS LABĀKAI DZĪVEI!

Helle Lund dzīvo Kopenhāgenā, Dānijā. Viņa ir 65 gadus jauna un strādā par bērnu psihologu. Helle pirms pāris gadiem kļuva par vecmāmiņu un pavada daudz laika ar saviem mazbērniem. Viņa vienmēr bija ļoti aktīva. Katru dienu Helle skrēja un arī brauca ar divriteni.

Dzīve kļuva ne tik patīkama kā agrāk

Pāris gadus atpakaļ Helles kustības kļuva ierobežotas, jo viņai parādījās diskomforts locītavās. Ikdiena kļuva ne tik patīkama kā agrāk. Dzīves kvalitāte ievērojami samazinājās, un arī parastās ikdienas aktivitātes, piemēram, skriešana un riteņbraukšana, tika ierobežotas.
Pienāca brīdis, kad Helli pameta cerība dzīvot kā agrāk. Kādu dienu kaimiņš pieminēja par klīnisko pētījumu, kurā tiek pētīts mežrozīšu pulveris, kas uzlabo locītavu kustīgumu. Viņa nekavējoties nolēma piedalīties pētījumā.

Dzīves kvalitātes uzlabojumi jau pēc 3 mēnešiem, lietojot Litozin ar Rosenoids

Helle sāka lietot Litozin produktu, kas satur aktīvo vielu Rosenoids kompleksu. Bija jau agrāk zināms, ka mežrozīšu pulveris palīdz uzturēt locītavu veselību, un jaunajā pētījumā tika noskaidrots, vai jaunais produkts ir tik pat efektīvs salīdzinājumā ar jau agrāk zināmajiem Litozin produktiem.
Lietojot 3 Litozin kapsulas dienā, bija jānovērtē savas dzīves kvalitātes izmaiņas. Vai to ietekmē Litozin produkta lietošana. Pēc kāda laika Helle pamanīja uzlabojumus. Pēc 3 mēnešu Litozin® ar Rosenoids lietošanas kursa, novēroja vispārējās labsajūtas, enerģijas līmeņa un dzīves kvalitātes uzlabošanos.

3 Litozin kapsulas dienā palīdzēja atrisināt diskomforta problēmas locītavās

“Pirms sāku lietot mežrozīšu pulvera produktus, mani dzīves kvalitātes rādītāji bija ļoti zemi – bet tagad mana dzīve iet uz augšu,” minēja Helle. Tagad viņa atkal katru dienu uz darbu brauc ar velosipēdu. “Pirms tam diskomforts locītavās tiešām mazināja manu dzīves kvalitāti. Tas ietekmēja arī manu garastāvokli. Tagad viss ir savādāk. Es varu viegli piecelties no gultas, un man nevajag sevi ierobežot kustībās. Es arī iegādājos suni un tagad veicu garas pastaigas kopā ar to. Pastaigas man tagad aizstāj skriešanu. Pirms sāku lietot šo produktu, un kāds būtu teicis iepriekš ka es varēšu atkal staigāt apkārt ezeriem Kopenhāgenā, neticētu viņam.”
“Pētījuma laikā katru dienu lietoju trīs Litozin® kapsulas, kas saturēja Rosenoids aktīvo vielu kompleksu. Pirms tam biju izmēģinājusi arī citus uztura bagātinātājus, un man bija jālieto pat līdz 15 dažādām tabletēm dienā. Tas vienkārši bija pārāk daudz. Tagad ir daudz ērtāk, ja jālieto tikai 3 kapsulas un, tajā pašā laikā, var pats izlemt, kurā dienas daļā tās lietot. Man tā, noteikti, ir daudz ērtāk”, sacīja Helle.

Din vara har lagts till i varukorgen. För att ta del av rabatten måste du vara inloggad som medlem.
LOGGA IN eller BLI MEDLEM